Saziņai: +371 28 300 800

LV

Saziņai: +371 28 300 800
Adrese: Baznīcas iela 31, Rīga, LV-1010
E-pasts: klinika@gilis.lv

LV

Gilis jaunumi

Jūnijs – skaistuma mēnesis

Dr. Ģīļa „Plastikas ķirurģijas klīnika” sadarbībā ar Amerikas vadošo estētikas medicīnas preču ražotāju ”Allergan” pasludina šī gada jūniju par skaistuma mēnesi!

Ienākot Latvijas tirgū ar jauno produktu „Juvederm Ultra” norisināsies Austrumeiropā vēl nebijusi akcija.
Dabīgās novecošanas un mīmikas grumbu izlīdzinošais, šķidrais fillers „Juvederm Ultra” ir uzticējis sevi slavenā plastikas ķirurga Dr. med. Jāņa Ģīļa rokām, lai uzsāktu veiksmīgu darbību tagad arī Latvijā.
Prezentējot jaunās šķidro filleru paaudzes produktu „Juvederm Ultra” Latvijas pacientiem tiek pasniegta vienreizēja dāvana.

„Juvederm Ultra” apmaksās Jūsu vietā 66% pirmreizējās individuālās konsultācijas pie Dr. med. Jāņa Ģīļa par šķidrā fillera priekšrocībām un pielietojumu tieši Jums, un papildus vēl 25 % no injekcijas procedūru izmaksām! *

Šķidro filleru popularitāte Latvijā pēdējos 5 gadus ir strauji augusi, piepildot tūkstošiem pacientu vēlmi pēc veselīga, jauneklīga izskata, bez ķirurģijas un atlabšanas laika.

„Juvederm Ultra” sastāvā ir pilnīgi dabīgā viela, Hialuronskābe kombinācijā ar 2% Lidokaīnu, kas Jums šo skaistuma procedūru padarīs pilnīgi nesāpīgu un sniegs redzamu, ilgstoši noturīgu estētisku rezultātu.
Līdzeklis tiek ievadīts zem ādas, palielinot ādas tilpumu, tajās vietās, kur tas ir samazinājies vai pietrūkst. Jūs iegūsit izteiktākas sejas kontūras, pilnīgākas lūpas, vai arī izlīdzināsit izveidojušās grumbas un krunciņas.
Gadiem ejot, dabīgās hialuronskābes produkcija organismā samazinās. “Juvederm Ultra” injekcija aizstāj zaudēto un aptur novecošanas procesu uz laiku no 9 mēnešiem līdz pat vienam gadam.

Gaidīsim Jūs visu jūnija mēnesi!

* Konsultācija pie Dr. Ģīļa maksā 30Ls (akcijas ietvaros pacients maksā 10 Ls) un „Juvederm Ultra” injekcijas izmaksas ir sākot no 200Ls (akcijas ietvaros 160 Ls)