Saziņai: +371 28 300 800

LV

Saziņai: +371 28 300 800
Adrese: Baznīcas iela 31, Rīga, LV-1010
E-pasts: klinika@gilis.lv

LV

Gilis jaunumi

Taukaudu lāzerlipolīze ar SmartLipo

Lāzerlipolīze jeb taukšūnu sašķelšana ar lāzera palīdzību ir mazinvazīva ķirurģiska manipulācija, izmantojot speciālo lāzeriekārtu SmartLipo.

Lāzerapstrādei ir 4 veidu iedarbība: taukšūnu sašķelšana,  ādas tonusa un kolagēna sintēzes stimulācijā, asinsvadu koagulācija apstrādes zonā, kā arī ādas elasticitātes nostiprināšana.

Sašķeltie tauki pakāpeniski 1-4 mēnešu laikā dabīgos organisma procesos tiek patstāvīgi izvadīti no Jūsu ķermeņa. Procedūra tiek veikta ambulatoros apstākļos vietējā vai vispārējā anestēzijā, ir maztraumatiska un nesāpīga un to var pielietot arī kombinācijā ar klasisko vakuuma tauku atsūkšanas metodi. SmartLipo procedūras ilgums ir aptuveni 60-90 minūtes.

SmartLipo lāzerlipolīze tiek piedāvāta nelielu tauku izgulsnējumu pirmreizējai korekcijai vai kā papildus procedūra klasiskajai tauku atsūkšanai.

Korekcijas zonas: dubultzods, nokareni vaigi, augšdelmu iekšpuse, tauku izgulsnējumi ceļgalu zonā, nelieli tauku izgulsnējumi uz muguras, vēdera u.c.

Procedūra neatstāj manāmas rētas; pirmās apjoma izmaiņas var novērot pēc mēneša. Galīgais rezultāts – pēc 3-4 mēnešiem. Gadījumā, ja efekts nav pietiekošs, manipulāciju var atkārtot pēc 4 mēnešiem.

Pēc procedūras 3-5 dienu laikā ieteicams lietot īpašu kompresijas apģērbu. Šajā laikā jāizvairās no pastiprināta siltuma vai aukstuma iedarbības uz apstrādāto zonu, vēlams ierobežot fizisko slodzi.

Atkarībā no procedūras ilguma, Jums klīnikā būs jāuzturas tikai dažas stundas.

Klīnikas personāls Jūs aprūpēs līdz pilnīgai atveseļošanai.