Saziņai: +371 28 300 800

LV

Saziņai: +371 28 300 800
Adrese: Baznīcas iela 31, Rīga, LV-1010
E-pasts: klinika@gilis.lv

LV

Gilis jaunumi

Jūsu skaistums un veselība – mūsu prioritāte jau 20 gadus!

Iespēja īstenot Jūsu sapņus, kalpot Jūsu veselībai un darīt Jūs laimīgus ir bijis mūsu dzinulis visos laikos. Jūsu vēlmes un mūsu pieredze veido mūsu klīnikas veiksmes stāstu kas sākās pirms 20 gadiem…

Dr. med. Jānis Ģīlis, toreiz viens no vadošajiem Gaiļezera slimnīcas plastikas un mikroķirurģijas nodaļas ķirurgiem 1992.gadā uzdrīkstējās īstenot savu sapni , dibināt privāto klīniku. Vietu, kur personīgā atbildība sastopas ar personīgu pieeju un nodrošina augstākā līmeņa ārstēšanas un estētikas rezultātus. Sekojot Amerikas vadlīnijām, klīnika tika aprīkota ar jaunāko medicīnas aparatūru, augstākās kvalitātes medicīnas materiāliem un papildināta ar profesionālāko un rūpīgāko personālu. Kopš 1992. gada nav pagājis neviens gads, kurā Dr. Ģīlis nebūtu apmeklējis 10tiem starptautisku konferenču, semināru un profesionālo kursu, lai nodrošinātu savu zināšanu aukstāko līmeni un izmantotu to Jūsu labā. To pamanīja un atzinīgi novērtēja  Amerikas estētiskās plastikas  ķirurģijas asociācija, piešķirot  Dr. Ģīlim, kā vienīgajam ārstam no Baltijas valstīm, biedra statusu.

Kopš tā laika daudz ir mainījies, – Dr. Ģīlis nu jau ir starptautisks lektors un mentors jaunajiem ķirurgiem visā pasaulē, klīnikā ir ienākušas virkne jaunu tehnoloģiju un aparatūras, klīnikas personāls skaits palicis kuplāks ar katru gadu un Jūs – mūsu pacienti, pārsteidzat mūs ar savu ierašanos pat no vistālākajām pasaules lidostām.

Bez Jūsu uzticības un paļāvības mūsu spējās, mēs nebūtu tur, kur tagad esam – 20 gadus Latvijas privātās medicīnas priekšgalā!