Saziņai: +371 28 300 800

LV

Saziņai: +371 28 300 800
Adrese: Baznīcas iela 31, Rīga, LV-1010
E-pasts: klinika@gilis.lv

LV

Gilis jaunumi

Sejas ovāla korekcija ar Silhouette Lift diegiem

Saudzīgi – bez apjomīgiem griezumiem un drenām, praktiski ar tūlītēju un ilgnoturīgu rezultātu, tikai 45 minūšu laikā – šie ir atslēgas vārdi jaunākajai un progresīvākai no sejas un kakla ādas atjaunināšanas metodēm – Silhouette Lift.

Silhouette Lift operāciju plastikas ķirurgs veic nepilnu 45 minūšu laikā. Pacientam piemēro lokālo anestēziju un galvas matainajā daļā, deniņu rajonā veic pavisam nelielu griezumu, caur kuru sejas vaigu zemādas tauku slānī ievada diegu ar vairākiem stiprinājuma kausiņiem. Diega galu saudzīgi savelk uz augšu un nostiprina. Jau vakarā pacients var doties uz mājā. Atlabšanas process aizņem dažas dienas. Divu nedēļu laikā pēc operācijas veikšanas, sejas ovāls ir atguvis ievērojami jaunākas sejas kontūras un formu, nazolabiālās rievas un mīmikas līnijas ir samazinājušās.

Novecošanas process katram no mums norit individuāli, tomēr 40 gadu vecums ir tas slieksnis, kuru pārkāpjot, pirmās pazīmes ir acīm redzamas. Sejas un kakla āda kļūst sausāka un līdz ar to mazāk elastīga. Sejas audi un taukaudi palēnām sāk noslīdēt, kā rezultātā izmainās sejas ovāla līnija.

Modernai sievietei, sasniedzot 40 gadu slieksni, ir plašas iespējas izvēlēties saudzīgas un pēc iespējas mazāk invazīvas metodes cīņai ar sejas ādas novecošanu. Laicīgi uzsāktas skaistuma injekcijas, vai skaistuma injekcijas kombinācijā ar Silhouette Lift, ir veiksmīgs risinājums, lai sejas ādai piešķirtu maigu un dabīgu tekstūru, kā arī saglabātu sejas ovāla formu. Šodien vairs nav jāgaida brīdis, kad vienīgā iespēja izskatīties jaunākai, ir apjomīga sejas Face Liftoperācija.