Saziņai: +371 28 300 800

LV

Saziņai: +371 28 300 800
Adrese: Baznīcas iela 31, Rīga, LV-1010
E-pasts: klinika@gilis.lv

LV

Gilis jaunumi

SAISTĪBĀ AR ĀRKĀRTAS SITUĀCIJU VALSTĪ, APRĪLĪ PLĀNVEIDA OPERĀCIJAS UN KONSULTĀCIJAS KLĪNIKĀ NENOTIEK

Dr.med. Jāņa Ģīļa vēstījums pacientiem:

Mīļie pacienti! Šis ir neziņas un izaicinājumu pilns laiks mums visiem. Man ir ļoti žēl par jums sagādātajām neertībām, tomēr esmu spiests paziņot, ka ņemot vērā šī brīža koronavīrusa izraisītos aizliegumus, arī mūsu klīnika ver durvis ciet vismaz līdz 14. aprīlim, vai ilgāk.

Mēs uz laiku pārtraucam veikt plānveida operācijas, pacientu pirmreizējas konsultācijas, atkārtotas vizītes, botulīna toksīna un filleru injekcijas, un rekomendētās pēcoperāciju vizītes līdz valstiski ierobežojumi tiks atcelti.

Kāpēc mēs to darām? Pirmkārt, gribam nepieļaut tālāku infekcijas izplatību. Mēs nedrīkstam riskēt ar Jūsu veselību. Mēs nedrīkstam pieļaut mūsu personāla inficēšanu. Es ceru, Jūs saprotat, kādēļ šie mēri tiek pieņemti. Mums jābūt gataviem, ka situācija ar Covid 19 infekciju valstī var pasliktināties un medicīniskais personāls var būt nepieciešams, lai glābtu cilvēku dzīvības.

Mēs apzināmies, cik ilgi Jūs bijāt gaidījuši konsultāciju laikus mūsu klīnikā un saplānojuši dzīvi paredzētajām operācijām, un apsolām Jums, tiklīdz situācija to atļaus, mēs sazināsimies ar Jums, saplānosim laiku un Jūsu sapņi tiks īstenoti!

Mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt visiem mūsu pacientiem, ja radusies neatliekama situācija. Mēs vienmēr esam atvērti sarunai un vajadzības gadījumā palīdzībai, izmantojot mūsu kontakttelefonu 28300800.

Es vēlreiz saku Jums paldies par sapratni! Sargiet sevi, rūpējieties viens par otru! Un, lūdzu, palieciet mājās!

Veselību un izturību vēlot, Dr.med. Jānis Ģīlis