Saziņai: +371 28 300 800

LV

Saziņai: +371 28 300 800
Adrese: Baznīcas iela 31, Rīga, LV-1010
E-pasts: klinika@gilis.lv

LV EN

Plastikas ķirurģijas klīnika

Pakalpojumi

PureGraft™

PureGraft– jaunā taukaudu pārstādīšanas metode ir vainagojusies ar pārliecinoši labiem rezultātiem sejas atjaunināšanā, tāpēc to aizvien biežāk izmanto arī dažādu ķermeņa zonu konturēšanā, īpaši krūšu un sēžamvietas modelēšanā. Estētiskajā un rekonstruktīvajā ķirurģijā krūšu palielināšana ar taukaudu injekcijām nodrošina visdabiskāko rezultātu.

PureGraft – unikāla krūšu palielināšanas metode, kas ļauj iegūt pilnīgi dabisku krūšu izskatu, un vienlaikus uzlabot arī ķermeņa kontūras, izmantojot tauku atsūkšanu un pārstādīšanu vienas operācijas laikā, – bez redzamām rētām un bez implantiem.

PureGraftizmanto nevis silikona implantus, bet gan paša pacienta taukšūnu pārstādīšanu, ko iegūst atsūcot taukus no pacienta sēžamvietas, augšstilbiem vai vēdera. Šo metodi sekmīgi izmanto gan vienkāršai krūšu palielināšanai, gan iedzimtu anomāliju un iegūtu defektu novēršanai. Tā ir labi piemērota krūšu rekonstrukcijai, kā arī palīdz uzlabot krūšu izskatu pēc palielināšanas ar implantiem, ja dabīgam efektam pietrūcis krūšu taukaudu.

Ar PureGraft metodi var panākt jebkura veida un izmēra izmaiņas no pavisam neuzkrītoša un smalka estētiska rezultāta līdz pamanāmām un apjomīgām ķermeņa un sejas kontūras izmaiņām. Ļoti bieži tādi rezultāti ar standarta implantiem vai citām operāciju metodēm nav sasniedzami.

Krūšu palielināšanu ar PureGraftparasti izvēlas sievietes, kuras vēlas palielināt krūtis par vienu izmēru.

Operācijas rezultāts vienmēr ir atkarīgs arī no iegūto taukšūnu daudzuma un to kvalitātes. Nepieciešamības gadījumā taukšūnas var papildināt ar cilmes šūnām. (Skatīt sadaļu Cilmes šūnas.)

Klīnikas pieredzējušie plastikas ķirurgi veiks operācijas ar PureGraft tehnoloģiju, līdz detaļām paredzot gaidāmo efektu un precīzi plānos operācijas iespējas veiksmīgam estētiskam rezultātam.

Mūsu klīnikas plastikas ķirurgu pieredze un zināšanas PureGraft tehnoloģijā ļauj detalizēti paredzēt gaidāmo efektu un sasniegt izcili veiksmīgu estētisko rezultātu.

Video #1 / PureGraft™

Pieteikties

  Cenas

  Operācijas/procedūras izmaksās Ietilpst:

  • Maksa par operāciju vai procedūru (implanti, narkozes izdevumi, medikamenti, izmantotie materiāli, operācijas zāles izmaksas)
  • Uzturēšanās laiks stacionārā līdz 1 diennaktij
  • Ķirurga honorārs, personāla atalgojums, nodokļi
  • Pēcoperācijas aprūpe klīnikā

   

  Īpaši sarežģītos operāciju gadījumos, kā arī, ja krūšu operācijā tiek izmantoti nestandarta implanti, tiek piemērota piemaksa par operāciju. Cena tiek izrunāta konsultācijas laikā.

  Obligāta ķirurģisko operāciju
  priekšapmaksa.