Saziņai: +371 28 300 800

LV

Saziņai: +371 28 300 800
Adrese: Baznīcas iela 31, Rīga, LV-1010
E-pasts: klinika@gilis.lv

LV

Gilis jaunumi

Papildus veselības aprūpes pakalpojumi pacientu labsajūtai un ērtībai

Rūpēs par pacientu labsajūtu, mūsu klīnika piedāvā dažādus papildu pakalpojumus –  ultrasonogrāfiju, elektrokardiogrammu (EKG) un asins analīzes. Pirms doties, uz kādu no plastikas operācijām, ir jāveic visas šīs pārbaudes. Lai taupītu pacientu laiku, kā arī nodrošinātu ērtu servisu, visi šie pakalpojumi ir pieejami pie mums klīnikā. 

Ultrasonogrāfija

Krūšu ultrasonogrāfija ir nozīmīga diagnostikas metode krūšu veselības novērtēšanai. Mūsu klīnika piedāvā šo izmeklējumu, lai pārbaudītu krūšu audus, atklātu jebkādas novirzes vai veidojumus, kā arī regulāri pārbaudītu krūšu veselības stāvokli pēc operācijas. Mūsu pieredzējusī radioloģe izmanto vismodernākās iekārtas, kas nodrošinātu precīzu un detalizētu attēlu veidošanu, kā arī visaugstāko precizitātes un aprūpes līmeni. 

Klīnikā veicam arī vēdera dobuma orgānu un vairogdziedzera ultrasonogrāfiju.

Elektrokardiogramma (EKG)

Mūsu klīnikā ir iespējams veikt arī elektrokardiogrammu. Tā ir pārbaude, kas novērtē sirds aktivitāti. Piedāvājot EKG izmeklējumu, mēs nodrošinām, ka pacientu sirds veselība tiek rūpīgi izvērtēta pirms un pēc jebkuras ķirurģiskas iejaukšanās, garantējot drošu un veiksmīgu operācijas procesu un atveseļošanos.

Asins analīzes

Visu pacientu veselība ir mūsu klīnikas prioritāte un analīzēm ir būtiska nozīme, lai novērtētu veselības stāvokli. Šie testi palīdz nodrošināt optimālus rezultātus un samazināt iespējamos riskus.

Izmeklējumi ir nepieciešami, lai pārliecinātos, ka pacientu veselības stāvoklis ir labs  un nodrošinātu, ka operācijas ir drošas un veiksmīgas, un pacientu ērtībai tos piedāvājam mūsu klīnikā.  Mūsu profesionālā mediķu komanda ir gatava sniegt pacientiem visaptverošu aprūpi un palīdzēt uzlabot dzīves kvalitāti.

Aicinām pieteikties uz izmeklējumiem uzreiz pēc pirmās konsultācijas, vai arī zvanot mūsu klīnikai. Tālruņa numurs atrodams mājas lapas sadaļā „Kontakti”.